Collection: Fuel On-The-Go
Single-ingredient treats and chews, made for movement.
Fuel on the Go is our collection of clean, protein-rich snacks made with real, ethically sourced ingredients — nothing else. Whether you're heading out for a weekend hike or rewarding your pup after a walk, these nutrient-packed bites are perfect for every kind of adventure.
-
Sale
Grass-Fed Beef Stick
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per$36.00 USDSale price From $6.00 USDSale -
Sale
Wild Vension Stick
Regular price From $6.00 USDRegular priceUnit price / per$36.00 USDSale price From $6.00 USDSale -
Whole Sardines
Regular price From $18.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass-Fed Beef Green Tripe
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass-Fed Beef Rawhide Roll (Fur-On)
Regular price From $8.00 USDRegular priceUnit price / per -
Quail Feet
Regular price $24.00 USDRegular priceUnit price / per -
Bison Green Tripe
Regular price From $18.00 USDRegular priceUnit price / per -
White Shrimp
Regular price From $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Sold out
Green Lipped Mussel
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Sold out
Whole Capelin + Roe
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / perSold out -
Lamb Lung Cubes
Regular price From $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass-Fed Beef Patties
Regular price From $18.00 USDRegular priceUnit price / per -
Chicken Patties
Regular price From $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Wild Rabbit Patties
Regular price From $20.00 USDRegular priceUnit price / per -
Wild Rabbit Feet
Regular price From $15.00 USDRegular priceUnit price / per -
Grass-Fed Beef Rawhide Roll
Regular price $22.00 USDRegular priceUnit price / per -
Lamb Trachea
Regular price From $18.00 USDRegular priceUnit price / per -
Pig Ear Halves
Regular price From $14.00 USDRegular priceUnit price / per -
Beef Trachea
Regular price $28.00 USDRegular priceUnit price / per -
Founder's Choice: Litto Chompers
Regular price $41.00 USDRegular priceUnit price / per$46.00 USDSale price $41.00 USDSale -
Founder's Choice: Mighty Chewers
Regular price $72.00 USDRegular priceUnit price / per$80.00 USDSale price $72.00 USDSale